woolash reviews
در برقی اتوماتیک و کرکره
ساخت و نصب کانال پلی یورتان
نمایندگی تفال در تهران
خرید اتو بخار تفال
زودپز تفال
خرید توتون توتون
تشک طبی
تدريس خصوصي
درباره من
موضوعات
  موضوعي ثبت نشده است
نويسندگان
برچسب ها
عضویت در خبرنامه
  عضویت لغو عضویت

ورود اعضا
  نام کاربری :
  پسورد :

عضویت در سایت
  نام کاربری :
  پسورد :
  تکرار پسورد:
  ایمیل :
  نام اصلی :

نويسنده :پشتيبان استاد سلام
تاريخ: ۲۷ مرداد ۱۳۹۷ ساعت: ۰۸:۰۴:۱۴

زبان انگليسي شيرين ميشود

شايد شما هم از دسته از افرادي هستيد كه زياد به يادگيري زبان انگليسي علاقه نداريد و به اجبار خانواده به كلاس زبان مي رويد و كلاس زبان به صورت خسته كننده ايي براي شما جلو مي رود و انگيزه ايي هم براي يادگيري نداريد اما از حالا به بعد زبان انگليسي شيرين ميشود . وقتي كه در كلاس زبان انگليسي نام نويسي مي كنيد ،فقط به دنبال كتاب آموزشگاه نباشيد . هيچ كتاب و منبع آموزشي نمي تواند ادعا كند كه مي تواند به تنهايي بر تمام مهارت هاي زبان اشراف داشته باشد پس بر صرف خواندن يك كتاب به دنبال يادگيري زبان انگليسي نباشيد .

اگر هم معلم هستيد و در آموزشگاه تدريس مي كنيد و يا حتي تدريس خصوصي زبان اين را هم بايد در به ياد داشته باشيد كه تدريس تنها يك كتاب باعث پيشرفت دانش آموزان نمي شود و بايد براي پيشرفت هر مهارت به صورت خاص و جداگانه عمل كرد .

كتاب هايي كه قصد داريم آن ها را معرفي كنيم ، جز بهترين كتاب ها هستند و كه اگر معلم زبان انگليسي هستيد آنها را هميشه در كنار داشته باشيد و از آنها استفاده كنيد و در كلاس هاي تدريس خصوصي زبان هم استفاده كنيد ،  برخي از اين كتاب ها با نگارش خاصي نوشته شده اند كه شما را از خشك بودن مبحث گرامر دور نگه  مي دارد .

بريم سراغ معرفي كتاب ها

 

For Who the Bell Tolls, David Marsh 

 

For Who the Bell Tolls

 

يادگيري گرامر انقدر هم حوصله سر بر نمي باشد !  سرگرم كننده و آموزنده ، كتاب هاي هاي گرامر انگليسي ديويد مارش اين گونه هستند كه خواننده را به خواندن كتاب علاقه مند مي كند . اگر با كتاب هاي گرامر انگليسي هميشه مشكل داشتيد ماموريت بزرگي كه ديويد مارش در طول زندگي خود داشت اين بود كه از ايجاد نظم از بي نظمي بود . پس حتما اين كتاب را امتحان كنيد .

كتاب زنگ ها براي چه كسي به صدا مي آيد عنوان كتابي است كه گرامر را به صورتي توضيح داده است كه خواننده دوست دارد بخواند مثال هايي در قالب جمله هايي شيرين و قابل فهم كه خواننده سردرگم نمي شود . مثلا براي توضييح اهميت حروف برزگ و جلوگيري از ابهام در خواننده اين گونه مي گويد :

  I help my Uncle Jack off his horse

 

 English Grammar in Use  Raymond Murphy

English Grammar in Use

 

اين كتاب يكي از شناخته شده ترين كتاب ها در بين معلمين زبان مي باشد كه به عنوان يك منبع كمك آموزشي در كنار تدريس خصوصي زبان انگليسي خود استفاده مي كنند . كتابي پر از مثال هاي ساده و روان و تمرينات فراوان براي دانش آموزان اين كتاب بهترين وسيله آموزشي براي توضيح بهتر گرامر به دانش آموز و همين طور برنامه ريزي تكليف براي دانش آموزان مي باشد .

چهارمين چاپ اين كتاب كه بروز ترين چاپ مي باشد جز بيشترين فروش كتاب در زمينه گرامر است .

 

 Ship or Sheep Ann Baker

 

Ship or Sheep

 

اگر معلم هستيد و به دنبال كتابي براي تدريس درست تلفظ لغات به دانش آموزان خود در كلاس هاي تدريس خصوصي زبان  هستيد اين خود جنسه !!

اين كتاب همراه با يك سي دي صوتي مي باشد كه با لهجه بريتانايي است اين كتاب كه دوره آموزشي جامع براي دانش آموزان در مقطع متوسطه مي باشد تمرينات اين كتاب به طور سيستماتيك مي باشد ، stress  و intonation  ها در تمرينات و فعاليت هاي گسترده ايي ياد داده شده اند . اين كتاب براي هم براي استفاده گروهي در كلاس مناسب مي باشد و هم به صورت انفرادي در منزل 

 

 700Classroom Activities David Seymour and Maria Popova

 

 

ديگر شيوه هاي قديمي تدريس زبان تاثير مثبتي ندارند و تاثيرات آنها به صورت مقطعي مي باشد ، اگر از اين كتاب استفاده كنيد ديگر كمبود با روش تدريس مواجه نخواهيد شد ! فعاليت ها به صورت تنظيم شده اند كه هر فردي را در كلاس در بر مي گيرد ، از مبتدي تا پيشرفته ، از كودك تا بزرگسال ، همه و همه . اگر كه در روش هاي تدريس خود فقط به چند روش محدود هستيد به اين كتاب نياز داريد .

همانطور كه از عنوان اين كتاب مشخص است دربردارنده كلي مثال و ايده براي تدريس مي باشد از جمله روش هاي قديمي تدريس كه معلمين زبان به آن ها علاقمند هستند و از آن ها استفاده مي كنند و روش هاي و متد هاي نو از مقاطع ابتدايي تا نيمه متوسطه و متوسطه .

 

 Mother Tongue: The Story of the English Language Bill Bryson

 

Mother Tongue: The Story of the English Language

 

اگر شما به تاريخ زبان انگليسي علاقه مند هستيد كتاب زبان مادري خط استارت شما است . كتابي با نگارشي طنز گونه و جذاب ، ريشه زبان انگليسي و تكامل آن را به خواننده معرفي ميكند. بيل برايسون شما را به توري شگفت انگيز از زبان انگليسي مي برد قطعا با شور و شوق اين كتاب را خواهيد خواند و از خواندش خسته نمي شوديد ، زبان كلاسيك بيل برايسون يك داستان بسيار خواندني و خنده دار است كه چگونگي زبان انگليسي را به انگليسي تعريف مي كند .                                                          

 

استادسلام مرجع تخصصي تدريس خصوصي ، تدريس خصوصي تافل ، تدريس خصوصي آيلتس

 

 

 

نويسنده :پشتيبان استاد سلام
تاريخ: ۲۴ مرداد ۱۳۹۷ ساعت: ۰۴:۲۸:۲۹

اشتغالي به وسعت ايران

در كشور ما اشتغال يكي از بحث هاي داغ و مهم محسوب ميشه. در اين بين حوزه "آموزش و تدريس خصوصي" يكي از حوزه هايي است كه همواره متقاضيان زيادي داشته و بستر خوبي براي اشتغال زايي محسوب ميشه. اين حوزه به دليل گرايش عموم جامعه به سمت دانش اندوزي و مدرك محوري و همچنين نيازهاي مشاغل مختلف به گذراندن دروه هاي تخصصي هميشه مورد توجه و گرايش بوده.

علي رغم اين حجم از درخواست ها براي تدريس خصوصي دروس مختلف همچون تدريس خصوصي رياضي، تدريس خصوصي زبان هاي خارجي، تدريس خصوصي موسيقي و ... هنوز هستند هستند شهرستان هايي كه تعداد اساتيد براي تدريس خصوصي درآن ها كم است. با توجه به تجارب چندين ساله ما در حوزه آموزش و همچنين آگاهي ما از ميزان توجه و گرايش شهرستان هاي مختلف به تدريس خصوصي، ما در وب سايت "استاد سلام" برآنيم كه به اجراي يك طرح ,ويژه  شهرستان ها بپردازيم. شهرستان هايي همچون طالقان، آبعلي، سوسنگرد، بومهن، سميرم، ماهدشت، خرمشهر، پاوه، مياندوآب، نهاوند، قروه، اليگودرز، آستانه اشرفيه، اردكان، طبس، قائن، البرز، گچساران، آبيك، فريدونكنار، جهرم، مشگين شهر، دماوند، فولاد شهر، نوشهر، رامسر، آران و بيدگل، ساوه، خميني شهر و...       

آموزشي به وسعت ايران

در اين طرح تلاش ما برآن است كه امكانات لازم و كافي براي سهولت دسترسي به اساتيد در هر نقطه از ايران امكان پذير باشه. برگزاري كلاس هاي آنلاين، مشكل  مسافت و موقعيت جغرافيايي را حل كرده. اساتيد خبره، در هر كجاي ايران كه هستند ميتوانند كلاس هاي آنلاين و دوره هاي آموزشي خود را برگزار كنند. همچينين با توجه به بهبود سرعت اينترنت در نقاط مختلف ايران،  داانش آموزان نيز مي توانند در هر درسي و تخصصي استاد مورد نظر خود را يافته و آموزش لازم را دريافت كنند.

اگر استادي خبره در اين شهرستان ها ميشناسيد حتما به "استاد سلام" معرفي كنيد. ما با شما همراهيم تا بهبود اشتغال براي تمامي كساني كه علاقه مند به تدريس هستند...

 

 

نويسنده :پشتيبان استاد سلام
تاريخ: ۲۲ مرداد ۱۳۹۷ ساعت: ۰۸:۱۱:۰۱

13 آگوست روز منحصربفردها مبارك!

هر  ساله 13 آگوست / 22 مرداد ماه را روز جهاني چپ دست ها مي نامند. هدف از نامگذاري اين روز افزايش آگاهي از سختي ها و مزاياي چپ دست ها و توجه به نيازهاي آن ها در دنياي راست دست ها مي باشد. به صورت ميانگين 7 تا 10 درصد جمعيت جهان را چپ دست ها تشكيل مي دهند. جالبه درمورد چپ دست ها بدانيد كه:

1. چپ دست بودن فقط ژنتيكي نيست!

برخلاف باور ما كه هميشه اين تصور را داريم كه چپ دست بودن ارثي است، بايد گفت كه محققان به اين نتيجه رسيدند چپ دست شدن يك فرزند فقط 25 درصد به عوامل ژنتيكي بستگي دارد. حتي بوده اند دوقلوهايي كه يكي چپ دست و ديگري راست دست شده اند.

 

2. دوره بارداري پر استرس

تحقيقي در انگلستان نشان داده مادراني كه دوره بارداري پر استرسي را تجربه مي كنند به احتمال بيشتري فرزندان چپ دست به دنيا خواهند آورد.

 

دوقلوهاي چپ دست

 

 

 

3. دوقلوها

چپ دست ها در گروه دوقلوها بيشتر هستند تا افراد عادي.

4. ارتباط بين چپ دست بودن و سلامتي

بر طبق مطالعه اي كه در سال 2010 بر روي سلامت چپ دست ها انجام گرفت، نتايج بدين صورت بود كه خطر ابتلاي چپ دست ها  به بيماري روان پريشي و بيش فعالي بيشتر از راست دست ها است. اما محققان هنوز دلايل وقوع اين پديده را نمي توانند توجيه كنند و خيلي از آن ها دليل اصلي آن را ارتباطات مغزي اين افراد مي دانند. 

مغز شما به دو نيمكره تقسيم مي شود: نيمكره چپ و راست. خيلي از افراد براي انجام فعاليت هاي زباني وابسته به نيمكره چپ مغزشان هستند. در اين بين مي توان به اين اشاره كرد كه 30 درصد از چپ دست ها يا راست دست ها هرگز نيم كره غالبي ندارند. بر طبق نظر محققان داشتن يك نيمكره غالب كارآمدتر است. نكته جالب در مورد چپ دست ها اين است كه نرخ ابتلا به بيماري آرتروز در بين آن ها بيشتر است.  

5. افراد چپ دست شنونده هايي متفاوت

افرادي كه از دست چپ خود استفاده مي كنند، تغييرات صدا را نسبت به راست دست ها راحت تر متوجه مي شوند. در پژوهشي در سال 2012 بررسي شد كه افراد با نيمكره راست و چپ  مغزشان در دريافت صداها متفاوت عمل مي كند. نيمكره چپ كه دست راست را كنترل مي كند به سرعت تغيير آوا و هجاي كلمات را متوجه مي شود در حالي كه نيمكره راست كه دست چپ را كنترل مي كند اين سرعت پايين تر است.

چپ دستان هنرمند

6. چپ دست ها بهترين هنرمندان!!

برطبق تحقيقات منتشر شده در آمريكا افراد چپ دست داراي توانايي بيشتري نسبت به سايرين در حداقل يك حوزه خلاقانه دارند. اين افراد داراي يك تفكر واگرا هستند كه مي توانند ايده هاي خلاقانه را ارائه كنند و علاقه آن ها بيشتر به سمت حوزه موسيقي، ورزش و فناوري اطلاعات است.

چپ دست هاي معروف

آلبرت انيشتين، بيل گيتس، رافائل نادال، لئوناردو داوينچي، باراك اوباما و...

رافائل نادارآلبرت انيشتين
چارلي چاپلين بيل گيتس

 

منبع خبر: health.com

استاد سلام مرجع تدريس خصوصي

 

موضوع:
برچسب‌ها: تدريس خصوصي، معلم خصوصي، استاد خصوصي،

نويسنده :پشتيبان استاد سلام
تاريخ: ۲۱ مرداد ۱۳۹۷ ساعت: ۰۵:۳۵:۱۷

چگونه حالت نشستن دانش آموزان يادگيري آنها را تحت تاثير قرار مي دهد ؟

فعلا بشينيد !


يك حرف تكراري و مايوس كننده كه خيلي از معلمان به دانش آموز وقتي كه او از نشستن خسته شده است يا مي خواهد از كلاس بيرون برود به آنها مي گويند. حالا اين كودكان و نوجوانان را با دهه هاي هفتاد و شصت مقايسه كنيد زماني كه كودكان بيرون از خانه بازي مي كردند و واقعيت اين بود كه والدين هم كمتر نگران آنها بودند چون مي دانستند آنان در چه حالي هستند و كجا و با چه كسي دارند بازي مي كنند . اين يعني كه نشستن طولاني مدت و همچنين تمركز بر روي مبحثي كه استاد دارد در كلاس تدريس خصوصي خود درس مي دهد براي انها بسيار سخت است .

شايد بايد خود بگوييد كه راه حل اين مشكل ورزش كردن و داشتن تحرك است اما ورزش فقط كافي نيست بلكه اين طرز نشستن است كه خستگي و توانايي يادگيري را پايين مي آورد . حالت نشستن مناسب يعني حالتي كه بدن آرام است و فشار خاصي را تحمل نمي كند زيرا ماهيچه ها فشاري را براي ايستادن تحمل نمي كنند ، زماني كه بدن ما به حالت درست نشستن عادت مي كند مهره هاي ستون فقرات به طور منظم قرار مي گيرند .
در مقابل حالت هاي غلط بدن مي تواند خيلي سريع به گردن و ستون فقزات ما فشار وارد كند و باعث خستگي زود هنگام شود.

چهار راه حل ساده براي بهبود طرز نشستن دانش آموزان
معلم ها بايد توجه ويژه ايي به طرز نشستن دانش آموز خود داشته باشد به خصوص اينكه امروزه بيشتر به جاي دفتر و كتاب جلوي آنها لپ تاپ و تبلت قرار دارد و اين وسايل براي ارگونومي ندارد و شخص بايد خودش را با آنها تطبيق دهد.
حالا با چند روش كه مطمئن شويم دانش آموزان ما با روش هاي غلط نمي شينند آشنا شويم :

طرز درست نشستن


•    دانش آموزان بايد طوري پشت ميز يا نيمكت نشسته باشند كه پاهايشان با زمين تماس داشته باشد ، زيرا پاهاي آويزان به ستون فقرات فشار وارد مي كند.  علاوه بر اين دست هاي دانش آموزان بايد آزاد باشد و بالا نباشد و آرنج زير شانه ها قرار گيرد و زياد نبايد به جلو خم شوند 

•    زمان هايي از كلاس تدريس خصوصي را براي حركت و راه رفتن اختصاصي دهيد . به توجهي به درس نشانه هايي از خستگي و راحت نبودن در كلاس است پس به جاي تذكر دادن از آنها بخواهيد كه براي چند ثانيه حركت كنند .
•    در طول سال تحصيلي نحوه نشستن دانش آموزان خود را چك كنيد

 

سه راه پيشرفته تر براي بهبود حالت نشستن دانش آموزان

ميز ايستاده

 

•    ميز هاي ايستاده : اين نوع ميز ها در بين كاركنان بسيار محبوب است ، البته تحقيقات نشان مي دهد كه سبك زندگي نشسته اثرات منفي بر سلامتي دارد . اين نوع از ميز ها در ابعاد و شكل هاي مختلف وجود دارد و  اولين بار در مدارس به كار گرفته شد.

 

توپ يوگا


•    توپ هاي يوگا ( توپ هاي ثابت ) : اين همان توپ هايي هستند كه در كلاس تدريس خصوصي يوگا و تدريس خصوصي پيلاتس  براي حركات كششي استفاده مي شود ، يك مطالعه چهار ماهه نشان داده است كه استفاده از اين توپ ها در كلاس هاي تدريس خصوصي استفاده شده است ، بچه ها در اين كلاس ها آرام تر و به درس توجه بيشتر دارند .

 

كوسن بادي
•    كوسن هاي هوا : كوسن هاي پلاستيكي كه از هوا پر شده است براي نشستن هاي طولاني مدت و ستون فقرات و نشيمن گاه  بسيار مناسب مي باشد . 

ديديم كه وسايل ساده و كارهاي راحت چقدر مي تواند سبك زندگي مار تحت تاثير قرار دهند و موجب افزايش موفقيت ما شوند .

استادسلام مرجع تخصصي تدريس خصوصي

 

نويسنده :پشتيبان استاد سلام
تاريخ: ۲۰ مرداد ۱۳۹۷ ساعت: ۰۵:۲۰:۲۵

شرح يك دورهمي

اوايل همين هفته بود كه براي شركت در يك جلسه خيلي مهم دعوت شدم. جلسه اي در  وزارت فرهنگ و ارشاد با عنوان "دورهمي پيوند"

حضورصاحبان بيست استارت آپ موفق و بالغ در يك جلسه براي بيان دغدغه ها، موانع و نيازمندي هايشان

استادسلام

 تيوال

هواي تو

تيك8

يكتانت

فرانش

چيدانه

نوار

پيوست

ديجياتو

تي وي پلاس

تكست

ني ني بان

ديجي استايل

نواك

 سينماتيكت

مكتبخونه و پيوست

همگي در جلسه حضور داشتند.

چه عبارت زيبايي يكي از حضار در وصف اين گردهم آيي گفت: " آنهايي كه دوست دارند تغييري ايجاد كنند"

بله دقيقا كساني كه در اين جلسه حضور داشتند همه براي ايجاد تغيير دور هم جمع شده بودند تا قدري از مشكلات و موانع كاري كم كنند، تا قدري راحت تر مسير موفقيت را طي كنند.

به تعبيري كه يكي از مسئولان بيان كردند " مديران حاضر در جلسه مديران باهوش جامعه هستند كه اينان يا راهي را پيدا خواهند كرد يا راهي خواهند ساخت".

و من نغمه عقيلي تنها مدير خانم حاضر در جلسه بودم (البته نماينده وب سايت ني ني بان هم خانم بودند).

 

 

اما دولتمرداني كه براي شنيدن و گوش كردن و رسيدگي به صحبت هاي ما آمده بودند:

آقاي دكتر انتظاري قائم مقام وزير ارشاد

آقاي دكتر منصوري معاون توسعه كارافريني و اشتغال

آقاي دكتر موسويان رئيس مركز فناوري اطلاعات و رسانه هاي ديجيتال

آقاي دكتر موسويان رئيس محترم مركز فناوري اطلاعات و رسانه هاي ديجيتال

يك نكته خوبي كه در اين جلسه به چشم ميخورد اين بود كه جلسات ديگر از حالت سخنراني بيرون آمده است؛ اينكه فقط مقامات صحبت كنند و ما گوش كنيم جاي خود را به جلسات هم انديشي داده است. "جلسات هم انديشي از جنس حل مشكلات كسب و كاري"

خلاصه مسائل مطرح شده در جلسه:

اول اينكه همه اتفاق نظر داشتيم كه وجود مجوز خود ميتواند به عنوان يك عامل ايجاد رانت مطرح شود كه پاسخ خوبي را دريافت كرديم. طبق فرمايش دكتر انتظاري تا دوماه آينده به سمت كاهش مجوزها پيش خواهيم رفت. كه اين يك اتفاق خوب براي كسب و كارهاي اينترتي است.

صحبت بعدي در مورد تعداد و محدوديت هاي مجوزها بود.

o       مثلا "نوار" توليد كننده كتاب صوتي،  يك بار براي كتاب مجوز مي گيرد و وقتي كه فايل صوتي آماده شد مجددا بايد يك مجوز براي انتشار بگيرد!

o       يا مثلا سينماتيكت، تيوال و تيك ايت، براي فروش بليط سينما به صورت اينترنتي مجوز جدايي لازم دارند.

  بحث بعدي راجع به فيلترينگ هاي نامشخص و قوانين غير شفاف بود.

 مورد ديگر اينكه در اين شرايط بد اقتصادي حتي استارت آپ هاي معاف از ماليات هم توسط اداره ماليات تحت فشارند.

كپي رايت و عدم انجام كارهايي براي آن هم يك دغدغه مهم براي صاحبان رسانه بود.

اما پاسخ  مقامات براي حل اين مشكلات و دغدغه ها:

دستور تشكيل كميته موقت با حضور نماينده مالكيت معنوي براي طراحي و فرستادن لايحه به دولت و حل مشكلات  كه اين خيلي اميد بخش هست. اين يعني يك جلسه موفقيت آميز ...

 

و در آخر:

نكته ديگر كه خيلي به نظرم جالب بود اين است كه  سطح بلوغ صاحبان كسب وكارها بالا رفته كه اين كاملا در صحبت يكي از حضار مشهود بود. يعني ديگر مثل گذشته وقتي يك كسب وكار از تبعيضي كه نسبت به رقيبش رخ داده است اعتراض مي كند نام آن رقيب را نمياورد. كه اين از نظر من نكته خيلي مهمي بود و نشان دهنده بالا رفتن سطح بلوغ جمعي است.

و

خوشحالم كه در جمع بزرگان كسب وكارهاي ايران هستم و روز به روز جايگاه خانم ها در حال ارتقا است.

 استاد سلام مرجع تدريس خصوصي 

 

موضوع:
برچسب‌ها: تدريس خصوصي، معلم خصوصي، استاد خصوصي،

نويسنده :پشتيبان استاد سلام
تاريخ: ۱۶ مرداد ۱۳۹۷ ساعت: ۰۵:۳۵:۰۱

حال و هواي اين روزها

روزهايي كه پشت سر گذاشتيم پر از تجربيات خوبي بود كه دوست داشتم حتما از اين تجربيات براي شما بگم تجربياتي كه براي ما خيلي ارزشمند بودند. از تماس يك استاد موسيقي گرفته تا خبرهايي كه هرروز ازمنابع مختلف مي شنويم و بعد هم ماجراي الكامپ كه جزء خبرهاي داغ هفته گذشته بود. 

شرح يك تجربه به يادماندني

هفته گذشته بود كه استادي با من  تماس گرفت. درخواستي عجيب كه تابحال در استاد سلام بهش برنخورده بوديم

دريافت تماسي از استاد موسيقي!!!

مي گفت من نياز به هنر آموز دارم، ضمن اينكه اصلا پولي براي دريافت اعتبار ندارم از شما درخواست دارم بدون دريافت پول، اعتبار من را زياد كنيد تا به من هنرآموز معرفي بشه.

براي ما خيلي عجيب بود شنيدن اين حرف ها از يك استاد هنرمند!!!

ما به اين استاد اعتماد كرديم و  درخواستش را برآورده كرديم.

اتفاق جالب اينكه همون روز درخواستي از طرف يك هنرآموز براي ما ارسال شد. دقيقا آموزش همون رشته اي را ميخواست كه اين استاد آموزش ميداد (تدريس خصوصي موسيقي)رشته اي كه عموما گرايش جامعه به سمتش كم هست ....

اين يه اتفاق شگفت انگيز  بود براي تيم ما. بله دقيقا اين جمله كه ميگند روزي آدم ها، دست ما نيست دست خداست ما اينو خيلي خوب حس كرديم.  

خبرها

با خبرها

ميخوام بگم كه ما هم مثل شما از خبرهاي دور و برمون كاملا باخبريم و ميدونيم كه در شهر چه خبره و چه اتفاق هايي داره ميافته. اما ما هنوز محكم و قوي داريم ادامه ميديم حتي خوبه كه بگم هنوز دنياي آموزش زنده است هنوز هستند آدم هايي كه دنبال استاد هستند، اساتيدي كه پيگير براي معرفي شاگردند.

بخش آنلاين و پشتيباني ما هنوز پر انرژي داره فعاليت ميكنه و پاسخ درخواست ها و سوالات را ميده. پس ما هنوز دركنار شما هستيم و تلاش مي كنيم براي ارتقا سطح خدمات

ما حتي براي بخش تدريس خصوصي آنلاين استاد سلام خيلي برنامه داريم. تصميم داريم اين امكان را ايجاد كنيم تا هركس در هر نقطه اي از ايران هست بتونه از معلم دلخواهش آموزش ببينه.

پس اميدوار باشيد مثل تيم ما. ما قوي و نيرومند داريم راه رو ادامه ميديم. همراه ما باشيد...

 

الكامپ

ماجراي الكامپ ن رفتن ما

بله ما امسال از قطار الكامپي ها جامونديم. اما يه اتفاق خيلي خوب افتاد. اينكه در پنل مخصوص بانوان شركت كرديم و در ضمن در بين گفت و گوها شاهد حضور وزير ارتباطات آقاي دكتر آذري جهرمي وزير ارتباطات بوديم و اينكه خانوم سياووشي نماينده كميسيون بانوان در مجلس هم در اين پنل حضور داشتند. اينا براي ما خيلي اميد بخش و خوشحال كننده بود.

يه اتفاق خوب ديگه اينكه وزير ارتباطات از ما دعوت كردند براي حضور درسمينار بين المللي نقش ارتباطات و فناوري اطلاعات در توانمندي زنان  كه اين مراسم هم خيلي اميد بخش بود.

خلاصه اينكه هنوز در استاد سلام زندگي جريان داره...

 

استاد سلام مرجع تدريس خصوصي، تدريس خصوصي رياضي، تدريس خصوصي زبان و ساير دروس مورد نياز.

 

 

 

نويسنده :پشتيبان استاد سلام
تاريخ: ۱۴ مرداد ۱۳۹۷ ساعت: ۰۳:۰۰:۵۳

چگونه تابستان خوبي داشته باشيم ...

تابستان يك فصل هيجان انگيزه. شما آزادي عمل كافي داريد براي انجام هركاري فارغ ازهرگونه نگراني براي  داشتن تكليف يا امتحان و ...

براي اينكه يك تابستان عالي داشته باشيد شما ميتونيد فعاليت هايي خارج از خانه يا اينكه يك مهارت و سرگرمي جديدي براي خودتون ترتيب بديد يا اينكه با خانواده و دوستان به گردش بريد.

تابستان

روش هاي سرگرمي براي خارج از خانه:

 • شنا كنيد تا خنك و آرام بشيد:

اگر شما در منطقه اي زندگي مي كنيد كه تابستان خيلي گرمي را تجربه مي كنيد، شنا يكي از فعاليت هايي است كه ميتونه براي شما خوب باشه. درياچه، رودخانه و استخر گزينه هاي خوبي هستند..

اگر شنا بلد نيستيد تابستان فرصت مناسبي براي يادگيري آن است. تدريس خصوصي شنا ميتونه گزينه خوبي براي شما باشه.

 • با دوستان ورزش كنيد:

از آنجايي كه در اين فصل معمولا وقت دوستان شما آزاد هست، يك برنامه اي براي فوتبال، بيس بال، بسكتبال ترتيب بديد. انجام بازي هاي گروهي باعث ميشه دوستان جديدي پيدا كنيد.

 • دوچرخه سواري و يا پياده روي با دوستان به هنگام عصر:

عصرهاي تابستان معمولا قدري خنك تر از روزهاي آن است و زمان مناسب تري براي بيرون رفتن،  قدم زدن و سرگرم بودن بادوستان هست.

مراقب باشيد كه از وسايل ايمن براي بازي استفاده كنيد.

 • براي گردش كوتاه به پارك برويد:

از غذاها و نوشيدني هايي كه دوست داريد، همراه خود ببريد. شما مي تونيد از هوا لذت ببريد و يك وعده غذايي خوبي را در پارك بگذرونيد

به قوانين پارك احترام بزاريد و زباله هاي خود را در پارك رها نكنيد و همراه خود يك كيسه براي جمع آوري آن ها داشته باشيد.

كتاب

چيزهاي جديد يادبگيريد:

 • كلاس موسيقي يا زبان برويد

 بسياري از  كسب و كارهاي محلي و مراكز اجتماعي كلاس هاي تابستاني را ارائه مي كنند. اگر شما مي خواهيد زبان انگليسي يا پيانو يادبگيريد تابستان زمان خوبي هست. استاد سلام براي شما گزينه تدريس خصوصي زبان، تدريس خصوصي پيانو در نظر گرفته.

 • يك كتاب جديد، مجله و يا مجله طنز بخوانيد

در طي سال هاي تحصيلي، شما وقت كافي براي خوندن مجله و طنز نداريد. اگر شما فقط يك كتاب را در طول تابستان بخوانيد اين ميتونه به هوشيار بودن ذهن شما خيلي كمك كنه.

 • شغل نيمه وقت تابستاني پيدا كنيد

كارهاي تابستاني مي تونه به شما آموزش هاي زيادي بده در ضمن اينكه شما درآمدزايي هم خواهيد داشت.

انجام كارهاي پاره وقت در طول تابستان هم جنبه سرگرمي داره و هم ثمربخشه.

خانواده

زمان بيشتري را صرف خانواده و دوستان  كنيد:

 • براي خانواده خود غذا درست كنيد

 از آنجا كه ممكنه والدين شما مشغله هاي زيادي در طول روز داشته باشند، با پختن شام به آن ها كمك كنيد.

اگر تجربه كافي در مورد پختن غذاها نداريد سعي كنيد از والدين خود غذاهاي مورد علاقه آن ها را بپرسيد و از آن ها ياد بگيريد. در پايان تابستان شما ميتونيد يك وعده غذايي را به طور كامل سرو كنيد.

 • با دوستان خود فيلم ببينيد و بازي كنيد

گاهي اوقات لازمه كه در داخل خانه بمونيد و با يك فيلم و خوردن پاپ كورن سر خود را گرم كنيد. اين به شما كمك مي كنه در طول روز كه هوا گرمه سرگرمي داشته باشيد.

 • برنامه هايي با خانواده و والدين ترتيب دهيد

والدين شما احتمالا داراي مشغله هايي در طول تابستان هستند. اما شما مي تونيد برنامه هايي براي هماهنگ بودن با والدين خود براي آخر هفته يا عصر ترتيب بديد. اگر خواهر يا برادري داريد با او يك برنامه مشترك براي انجام يك فعاليت سرگرم كننده در خانه تهيه كنيد.

منبع خبر: wikihow

نويسنده :پشتيبان استاد سلام
تاريخ: ۸ مرداد ۱۳۹۷ ساعت: ۰۵:۵۹:۳۴

وقت حضور گسترده زنان در اكوسيستم استارتاپي است

حضور اعضاي كميسيون بانوان انجمن صنفي كسب‌وكارهاي اينترنتي در غرفه شنبه، سالن 10 و 11 الكام‌استارز

يكي از برنامه‌هاي الكام‌استارز، پنلي با عنوان زنان در آينده اكوسيستم استارتاپي بود كه افراد حاضر در اين پنل خانم‌هاي كارآفريني بودند كه از دغدغه هاي خانم‌ها صحبت كردند. اين پنل با حضور طيبه سياوشي نماينده مجلس اسلامي برگزار شد و در ادامه، محمد جواد وزير ارتباطات و فناوري در بازديد خود از الكامپ ۲۴، همزمان با برگزاري اين پنل به سالن ۱۰ و ۱۱ آمد و گفتگوي كوتاهي با اعضاي اين پنل داشتند.
بعد از اتمام پنل، اعضاي كميسيون بانوان انجمن صنفي كسب‌و‌كارهاي اينترنتي به غرفه شنبه آمده و گفت‌وگويي با خبرنگار شنبه داشتند.

روي آوردن بازار جهاني و بازار سنتي ايران به كار با فرش‌آنلاين

در اين گفت‌وگو آرزو خسروي، هم‌بنيان‌گذار فرش‌آنلاين از اشتياق روزافزون بازار سنتي به كار با اين فروشگاه آنلاين خبر داد و گفت كه اين مورد، با توجه به نوع كالايي كه در فرش‌آنلاين كار مي‌شود، موفقيت خوبي به حساب مي‌آيد. او در ادامه خبر داد: «برخي كشورهايي كه از تركيه يا چين فرش مي‌خريدند، شروع به كار با فرش‌آنلاين كرده‌اند و اين استقبال، نتيجه خوبي در شناساندن فرش به عنوان يك كالاي ايراني در جهان خواهد داشت

همكاري رانگو با دانشكده كارآفريني دانشگاه تهران
حميده حبيبي، از آغاز همكاري رانگو با دانشكده كارآفريني تهران و وزارت آموزش و پرورش خبر داد و گفت كه اميدواراست با اين اقدام رانگو رشد و پيشرفت بهتري نسبت به گذشته داشته باشد.

او در رابطه با تشكيل كميسيوني براي خانم‌ها در انجمن كسب‌وكارهاي اينترنتي گفت: «وجود جايي براي خانم‌ها كه بتوانند دور از دغدغه‌هاي شخصي به تبادل‌نظر باهم بپردازند اتفاق بسيار مثبتي است و مطمئنا چنين اتفاقي در اكوسيستم به نفع همه خواهد بود.» 

دعوت به مشاركت در بخش توانمندسازي بانوان
سولماز صادق‌نيا، مدير استارتاپ بي‌بي پرو از شكل‌گيري بخشي با عنوان توانمندسازي بانوان در كميسيون بانوان انجمن صنفي خبر داد و گفت: «از تمام بانواني كه در جايگاه‌هاي مختلف اكوسيستم كارآفريني فعال هستند، دعوت مي‌كنم تا با حضور در اين فضا و با اشتراك‌گذاري تجارب خود در توسعه نقش زنان در جامعه موثر باشند

فعاليت در جهت افزايش تعداد كارآفرينان خانم 
نغمه عقيلي، مدير استارتاپ استاد سلام گفت: «هم ۲۰ درصد از معلم‌هاي استادسلام و هم ۲۰ درصد از اعضاي انجمن خانم‌ها هستند.» در ادامه او خبر داد كه براي توليد بيشتر شغل براي مدرسين خانم و افزايش تعداد كارآفرينان خانم، عزمم را جزم كرده‌ام.

 با وجود توانايي بالا، خانم‌هاي كمي در اكوسيستم مشغول كار هستند

ستاره ايوبي، فعال در حوزه حقوق استارتاپ‌ها، گفت: «به عنوان يك مشاور حقوقي كه سابقه چند ساله در حوزه حقوق استارتاپ‌ها دارم، تا الان ديدم كه متاسفانه تعداد خانم‌هاي كارآفرين در اكوسيستم ما خيلي كم است در حالي كه ايده‌هاي خلاقانه‌ و جذاب زيادي توسط آنها مطرح مي‌شود.» او ادامه داد: «چيزي كه من در اكوسيستم ديدم، اين بوده كه خانم‌ها با وجود توانايي بالايي كه براي انجام بيزينس و ادامه دادن آن دارند، ولي به علت وجود يك سري تابو، نمي‌توانند در اين فضا كار كنند

منبع: شنبه پرس

 موضوع:
برچسب‌ها: تدريس خصوصي، معلم خصوصي، استاد خصوصي،

نويسنده :پشتيبان استاد سلام
تاريخ: ۷ مرداد ۱۳۹۷ ساعت: ۰۵:۵۳:۳۱

مهاجرت

 

6 مرداد و روز ملي كارآفريني و آموزش هاي فني و حرفه ايي است . آنچنان كه از اسم اين روز پيداست بايد بسيار مهمي باشد كه يك روز از سال را به خود اختصاص داده است  ، اما واقيت چيز ديگري ، تلخ و ناگوار.
دو مسئله بسيار مهمي كه هيچ وقت در تعادل و تعامل با هم نبودند و نيستند . دو كلمه كارآفريني و آموزش فني و حرفه ايي ، حتي در چينش اين دو كلمه در كنار يكدگر كمي تعمل نكرده ايم چرا كه هميشه آموزش فن و حرفه باعث كارآفريني ميشود و نه تدريس خصوصي باعث كارآفريني . از بين حدود 13 ميليون دانش اموز ايراني ، 2 ميليون نفر در رشته هاي فني و حرفه ايي مشغول تحصيل هستند يعني چيزي حدود 16 درصد كل دانش آموزان كشور . 2 ميليون نوجواني كه براي يادگيري مهارتي به هنرستان آمده اند و آيا ما توانسته ايم به آنها مهارت بياموزيم حتي جزئي كه اگر بعضي از آنها نخواهند ادامه تحصيل دهند آيا اصلا چيزي بلد هستند يا خير ؟
هنرستان مسئله بسيار حياتي است كه اگر آن را جدي نگيريم با انواع و اقسام مشكلات روبه رو خواهيم شد از بيكاري و كمبود افراد متخصص تا مهاجرت.
مهاجرت ، بليط يك طرفه بسياري از افراد به كشور هاي ديگر براي بهبود اوضاع زندگي خود . تا سال 1389 حدود 60 هزار نفر از افراد متخصص و نخبه از كشور مهاجرت كرده اند يعني فرار مغز ها كه اين آمار ايران را در رده نخست اين آمار قرار داده است . اين آمار مصداق بارز بي توجهي به ماهيت علم و عالم است ، كسي كه مي تواند در كشور خودش باشد و كارافرين باشد مهاجرت كرده است و براي كشور ديگري دارد تلاش مي كند آنجا كارآفريني مي كند.

 

مهاجرت نخبگان


اگر بخواهيم يك نگاه كلي به مسئله مهاجرت  بيندازيم با اين جمله معروف روبه رو مي شويم " خانه جايي است كه دل آنجا باشد " اما در خصوص مهاجرت اين جمله به صورت ديگري گفته ميشود " خانه جايي است كه كار آنجا باشد ." طبق آخرين تحقيقات گالوپ از بين 710 ميليون فردي كه مي خواهند يا پتانسيل مهاجرت دارند پرسيده شده است كه كجا مي روند : 21 درصد آمريكا ، 6 درصد آلمان ، 5 درصدكانادا ، 5 درصد انگليس ، 5 فرانسه .
حالا چرا اين كشور ها :

آمريكا

ايالت متحده اولين كشور در جذب مهاجرت به خصوص مهاجرت غيرقانوني مي باشد. درحال حاضر ايالت متحده داراي بيشترين ميزان مهاجرت هاست كه بالغ بر 37 ميليون مهاجرت قانوني مي باشد. جمعيت اين كشور 325.7 ميليون نفر است.   6.2 ميليون مكزيكي، 268000 نفر چيني و 2.1 ميليون نفر از ديگر كشورها به اين كشور مهاجرت كرده اند. تمام مهاجرت ها به آمريكا براي ساختن زندگي بهتر است. اما چرا اين كشور اجازه زندگي به اين افراد را به راحتي مي دهد؟ دليل اول خدماتي است كه مهاجران به اين كشور ارائه مي دهند از ساخت راه آهن گرفته تا ايجاد خيابان ها و پل ها و ...دليل ديگر رعايت حقوق شهروندي مشابه ساير شهروندان آمريكايي است 
طبق آخرين امار تا سال 2014 حدود 1 تا 1.5 ميليون ايراني در آمريكا حضور دارند كه بيشترين جمعيت ايرانيان خارج از كشور را به خود اختصاص داده است . 

 
آلمان


آمار رسمي نشان مي‌دهد كه جمعيت آلمان در ۲۰۱۶ با رشدي بي‌سابقه به ۸۲ ميليون و ۸۰۰ هزار نفر رسيده است جمعيت آلمان نسبت به سال پيش از آن ۶۰۰ هزار نفر افزايش داشته كه برطبق گزارش‌ها، اولين دليل براي اين افزايش جمعيت مهاجرت از خارج به داخل كشور بوده است.
 اين كشور از نظر محبوبيت داراي رتبه 17 ام است. از ميان تمامي ايالت هاي اروپا بيشترين درصد مهاجرت را به خود اختصاص داده است. 
از تعداد دقيق مهاجرين ايراني كه در آلمان حضور دارند امار دقيقي در دسترس نيست اما گفته مي شود بين 100 تا 200 هزار فرد ايراني در آلمان زندگي مي كنند .

دلايل مهاجرت به آلمان:
وجود موقعيت هاي خوب براي كارآفريني و سرمايه گذاري
تسلط به زبان آلماني يعني گرفتن اقامت رايگان در المان پس به فكر كلاس هاي تدريس خصوصي الماني باشيد.

كشور هايي كه بيشترين مهاجران را دارند


كانادا


آمار منتشر شده توسط وب سايت استاتيستا نشان دهنده 272,666  مهاجرت به اين كشور است. برطبق اين برنامه 300000 ساكن دائمي كه اكثريت آنان از ظريق برنامه هاي مهاجرتي اقتصادي انتخاب مي شوند.  
تا سال 2006 حدود 96 هزار ايراني به كانادا مهاجرت كرده اند 
از دلايل گرايش به اين كشور:
امنيت اجتماعي
 تامين شغلي بالا
از قوانين ساده تري براي مهاجرت برخوردار است 
فراهم كردن فرصت هاي رشد فردي و تجاري زيادي را براي مهاجران 
تنوع فرهنگي سبب پذيرش آسان فرهنگ هاي متنوع شده است.

انگليس 


تا سال 2013 جمعيتي بالغ بر 560 هزار مهاجر به كشور انگلستان وارد شده اند كه هدف 214 هزار نفر از اين افراد پيدا كردن شغل بود و 177 هزار نفر هم براي ادامه تحصيل وارد كشور انگلستان شده اند . طي سرشماري هاي سال 2011 بيش از 90 هزار ايراني در انگلستان سكونت دارند .

يكي از دلايل مهم مهاجرت به انگليس بيشتر مهاجرين با زبان اين كشور اشنايي دارند و راحتر مي توانند با شرايط تطبيق پيدا كنند چه ان هايي كه با مادرك تافل يا ايلتس خود مي خواهند در اين كشور ادامه تحصيل دهند ، تدريس خصوصي تافل و تدريس خصوصي آيلتس . و ديگر دليل مهاجرت به اين كشور اين است كه پيدا كردن شغل متناسب با توانايي شخص اسانتر از كشور هاي اروپايي ديگر است

فرانسه 


تا سال 2014 نزديك به 9 ميليون مهاجر در كشور فرانسه ي كه 67 ميليون نفر جمعيت دارد  كه بشتر اين افراد مهاجر از ديگر كشور هاي اروپايي مثل اسپانيا و پرتغال هستند .
تا سال 2000 حدود 18 هزار ايراني به اين كشور مهاجرت كرده اند كه دلايل مهاجرت به اين كشور :
كاريابي بسيار اسانتر نسبت به ديگر كشور هاي اروپايي
تحصيل كردن در فرانسه تقريبا رايگان است
موقيت جغرافيايي فرانسه در جهت تجارت كه در مركز اروپا قرار دارد. 

 

استادسلام مرجع تخصصي تدريس خصوصي

نويسنده :پشتيبان استاد سلام
تاريخ: ۴ مرداد ۱۳۹۷ ساعت: ۰۶:۱۳:۵۴

چهارمين آزمون بسندگي زبان عربي برگزار مي شود 

به گزارش خبرنگار مهر، اين آزمون بدون نمره منفي خواهد بود و در سه بخش شنيداري با ۳۰ سوال، دستور و واژگان با ۴۰ سوال و درك مطلب با ۳۰ سوال برگزار خواهد شد.

چهارمين آزمون بسندگي زبان عربي دانشگاه فردوسي روز پنجشنبه ۱۱ مردادماه از ساعت ۸:۳۰ تا ۱۰:۳۰ برگزار مي شود.تدريس خصوصي عربي

متقاضيان براي شركت در اين آزمون به نشاني اينترنتي college.um.ac.ir مراجعه كنند.

اين آزمون جايگزين آزمون هاي معتبر انگليسي براي دانشجويان دوره دكتري در رشته هاي علوم قرآن و حديث، فقه و مباني حقوق اسلامي، مدرسي معارف اسلامي، حكم متعاليه، زبان و ادبيات عربي، زبان و ادبيات فارسي، فلسفه و كلام اسلامي خواهد بود.

منبع : خبرگزاري مهر

استاد سلام مرجع تخصصي برگزار كننده دوره هاي تدريس خصوصي , تدريس خصوصي عربي, تدريس خصوصي ادبيات فارسي , تدريس خصوصي زبان انگليسي و ... آرزوي موفقيت روزافزون براي عزيزان شركت كننده در آزمون دارد.

[ ۱ ][ ۲ ][ ۳ ][ ۴ ][ ۵ ][ ۶ ][ ۷ ][ ۸ ]
تاریخ امروز
پیوندهای روزانه
پیوندهای سایت
آمار بازدیدکنندگان
ابزارک هاى وبلاگ